Welkom bij

De meerman 's-Hertogenbosch
postbus 2275
5202CG 's-Hertogenbosch
088-0504900

Veiling

Aangeboden in de categorie: / diverse

VorigeVolgend

2015 antieke klok

Omschrijving

een eind 17e eeuwse Franse Tafelklok, z.g. Religieuse gesigneerd: Estiene Le Noir á Paris. LEES VOOR HET BIEDEN EERST DE BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN !!

Veiling is gesloten / Auction is closed.
Start prijs: 5.000,00
Limiet bieding: 0

Images and documents

Documenten

show scan3.pdf